Producent krzeseł i stołów do restauracji, hoteli – BESKID

Wystrój wnętrza tworzy klimat restauracji, hotelu czy domu weselnego. Właściwie dobrana aranżacja wnętrza  sprzyja osiągnięciu odpowiedniego efektu wizualnego. Meble restauracyjne i hotelowe muszą spełniać wiele zadań. Przede wszystkim jednak powinny być solidnie wykonane i wygodne. Dlatego warto zwrócić uwagę na ich jakość by służyły przez długi czas.

Krzesła i stoły

W Fabryce Mebli Beskid powstają nowoczesne, klasyczne i stylowe meble, które zdobią wnętrza wielu hoteli i restauracji w Polsce i Europie. Podczas produkcji każdy mebel przechodzi przez ręce pracowników, gdzie na każdym etapie jest ręcznie składany i malowany. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie wysokiej jakości produktu finalnego. Należy również wspomnieć o materiale. Drewno dostarczane jest przez lokalnych dostawców zapewniających najwyższą jakość materiału.

Klient może liczyć na kompleksową obsługę nie tylko w czasie dokonywania zakupu, ale również po okresie gwarancji. Producent oferuje  możliwość wymiany tapicerki w krzesłach, sofach.  To wszystko w połączeniu z szeroką gamą tapicerek oraz atrakcyjną ceną mebli, decyduje o dużej atrakcyjności oferty tego producenta.

My produkujemy meble tapicerowane, stoły i krzesła. Możemy zaoferować Państwu bogatą ofertę w której znajdziecie szeroką gamę wzorów, zaczynawszy od mebli nowoczesnych, klasycznych, a na stylowych kończąc.

Zgodnie z danymi, przeciętnie każdy człowiek 15% życia spędza na siedząco. Dlatego, tworząc krzesła, szczególną uwagę przywiązujemy do tego, aby klient czuł komfort. Odpowiednio wyprofilowane krzesło lub fotel wpływają zarówno na wygodę siedzenia, ale również siedząc na nim zachowujemy właściwą sylwetkę.

Każdy Klient jest traktowany indywidualnie i może poczuć się wyjątkowo, a zamówienie realizowane jest terminowo. Proponujemy Państwu wybór z około 20 ubarwień drewna oraz ponad 500 wzorów tkanin.

Fabryka Mebli Beskid

Łabowa 21
33-336 Łabowa

http://www.fabrykabeskid.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?