Mixtec blender da profesjonalistów

Mixtec to blender do bardzo szybkiego miksowania oraz rozdrabniania nawet bardzo twardych owoców. Wyróżniają go przede wszystkim wyjątkowo ostre noże, pokryte powłoką tytanową, przez co nie tępią się, nawet podczas częstego użytkowania. Blender jest więc idealny do siekania lodu oraz rozdrabniania owoców przy tworzeniu koktajli. Świetnie sprawdzi się przy kruszeniu lodu, jest sprawdzonym sprzętem dla barmanów oraz do restauracji, gdzie liczy się jakość podania i szybkość działania. Blender Mixtec o mocy nawet 1500W szybk rozdrobni składniki na koktajl, zużywając niewiele energii.

Blender Mixtec z dodatkowymi funkcjami

Blendery Mixtec posiadają dodatkowe funkcje, w tym Cooling System. Polega on na chłodzeniu misy, przez co składniki podczas blendowania mają zawsze stałą, niską temperaturę, co jest niezwykle ważne przy tworzeniu orzeźwiających drinków, czy koktajli oraz kruszeniu lodu na drinki. Posiada separowane tory eliminacji chłodziwa, przez co składniki blendowane w urządzeniu mają stałą temperaturę. Zastosowano również szeroką pokrywę, chroniącą przed rozpryskiwaniem się składników poza kielich. Bardzo przydatna jest również funkcja Speed Mixing – dzięki niej można ustawić idealną szybkość miksowania, kiedy chcemy bardziej lub mniej skruszone składniki. Blender samodzielnie dopasuje szybkość mieszania do naszych potrzeb. Tym sposobem skruszymy bardzo drobno lód lub pozostawimy w koktajlu cząstki owoców. Dla naszej wygody dodano także specjalne noże udarowe, przeznaczone do kruszenia lodu, a także drugą parę noży – noże tnące, przeznaczone do rozdrabniania owoców, czy bakalii. Tym sposobem każdy składnik jest idealnie rozdrobniony i nie musimy obawiać się, że w koktajlu pozostaną niezmieszane składniki. Dodano w nim również funkcję Mix Wave – łatwe miksowanie również składników znajdujących się na górze, dzięki czemu całość jest dobrze wymieszana oraz rozdrobniona.

Blendery Mixtec – idealne do domu oraz gastronomii

Blendery Mixtec świetnie sprawdzą się zarówno do domu, dla ludzi ceniących sobie wygodę oraz dobrą jakość blendowania oraz w gastronomii, gdzie liczy się szybkość oraz wytrzymałość. Sprawdzone, nietępiące się ostrza oraz mocny silnik sprawia, że blender marki Mixtec będzie służył nam przez naprawdę długi czas. Pozwoli stworzyć niesamowite koktajle, pomoże rozdrobnić bakalie do ciasta, czy stworzyć niesamowite ciasto na placki, czy babeczki. Blender jest również łatwy do mycia, a także bardzo pojemny – można zmieścić w nim składniki nawet na kilka koktajli, więcej informacji na stronie producenta www.mixtec.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?