Salsa Hilding, czyli dobra inwestycja w materac piankowy

Każdy z nas ma inne poczucie komfortu, stąd też każdy z nas powinien dobierać materac pod swój komfort. Komfort jest odczuciem subiektywnym. Nie ma jednej, uniwersalnej zasady zakupu materaca, którą można by zastosować dla każdego. Materac dobieramy indywidualnie, w zależności od wagi, wzrostu, wieku użytkownika. Powinniśmy także wziąć pod uwagę inne czynniki, jak na przykład higieniczność materaca, czyli chociażby to, czy pokrowiec materaca jest rozpinany, co umożliwi jego pranie i odświeżenie. Pokrowce na materace najlepiej, aby były rozpinane, tak jak w przypadku materaca Salsa Hilding

Możliwość prania pokrowca jest szczególnie ważna dla alergików, astmatyków oraz w przypadku jeżeli materac użytkują dzieci. Tak jak zostało to wcześniej zaznaczone, materac dobieramy indywidualnie, zatem przed zakupem najlepiej jest materac przetestować. Leżenie na materacu w salonach sprzedaży jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Dzięki temu możemy sprawdzić nasze odczucia oraz sprawdzić, czy kręgosłup jest prosty (w szczególności gdy leżymy na boku). W pozycji bocznej, ważne jest aby odpowiednio zapadł się bark oraz biodro. Tak żeby kręgosłup był idealnie prosty, a materac przylegał do brzucha (szczególności w odcinku lędźwiowym). Przed zakupem materaca, w szczególności osoby, które mają problem z kręgosłupem, powinny także poradzić się fizjoterapeuty, bądź lekarza jaki powinny zakupić materac.

Materac Salsa Hilding – rozwiązanie dla wymagających

Jednym z najlepszych materacy jakie są obecni dostępne na rynku. Materac wykonany jest w 100 procentach z pianek. Materace piankowe wspaniale podtrzymują ciało śpiącego, niezależnie od tego w jakiej pozycji śpi. Materac Salsa Hilding to połączenie dwóch rodzajów pianek (pianki termoelastycznej i pianki wysokoelastycznej). Wierzchnią warstwę wkładu materaca tworzy wysokiej jakości pianka termoelastyczna (mamy jej 4,6 cm). Pianka ta jest istnym fenomenem wśród pianek. Jest gwarancją najwyższego komfortu i wygody. Odpowiednia gęstość piany wpływa na żywotność materaca, który jest bardzo odporny na jakiekolwiek odkształcenia, wgniecenia itp. Pianka termoelastyczna w materacu odciąża kręgosłup i stawy. Materac jest zatem zalecany dla osób borykających się z chorobami kręgosłupa. Dodatkowo, pianka termoelastyczna pozwala na uczucie relaksacji wszystkich stawów i mięśni śpiącego człowieka, gwarantując zdrowy i głęboki sen. Materac dostosowuje się do krzywizn ciał człowieka. Materac bardzo dobrze oddycha, piany mają mikropory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?