Moda na wideofilmowanie powraca

Wydawać by się mogło, że kamerzyści już dawno przestali brać udział w wszelkiego rodzaju ceremoniach rodzinnych. Ostatnimi czasy coraz większe zainteresowanie budziły sesje zdjęciowe, które były o wiele chętniej wybierane. Być może działo się tak dlatego, że wiele osób miała dość kaset VHS z minionego wieku i konieczności ich oglądania w gronie rodziny po każdej ceremonii. Prawdopodobnie przyczyniła się do tego postępująca technologia, która wyparła kasety VHS i pojawiła się konieczność wymiany sprzętu nie tylko w domowych pieleszach, ale również w firmach, które zajmowały się tym tematem profesjonalnie, a to pociągnęło ze sobą znaczy koszt.

Na szczęście wideofilmowanie wraca do łask i coraz więcej par i rodzin decyduje się na profesjonalne nagrywanie imprez rodzinnych i nie tylko. Coraz częściej mamy do czynienia z osobami, które doskonale znają się na nowoczesnych technologiach i w swoich ofertach nie proponują wyłącznie nagrywania ceremonii od A do Z, ale również możliwość tworzenia filmików tematycznych, wideoklipów z ceremonii, które mają na celu pokazanie w skrócie całej imprezy. W ten sposób ani my, ani nasi gości nie będziemy zmuszeni spędzać długich godzin na oglądaniu filmu z imprezy. Będziemy za to mogli pokazać te fragmenty, które były interesujące i jakiś sposób odznaczyły się na tle pozostałych.

Co więcej, nowoczesne wideofilmowanie Nowy Sącz bardzo często w swojej ofercie łączy usługi. Oznacza to, że możemy wynająć zarówno kamerzystę jak i fotografa w jednej, kompleksowej usłudze, a to pozwoli nam na zredukowanie kosztów, gdybyśmy chcieli ich wynająć odrębnie. Nie ma się co oszukiwać, same zdjęcia nie oddadzą wszystkich sytuacji, które miały miejsce. Czasami pojawiają się one znienacka i fotografia nie może  poddać gagów słownych czy też całych wydarzeń.

Po wykonanej usłudze otrzymamy pakiet płyt, które uwieczniły konkretne wydarzenia w formie reportażu, a także krótkie filmiki będące skrótowym pokazaniem imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?