Zagęszczarka z posuwem K-ZG90B Kaltmann

Zagęszczarka z posuwem K-ZG90B Kaltmann to wysokiej jakości produkt od renomowanego producenta, który charakteryzuje się świetnymi parametrami, trwałością oraz niezawodnością. Produkt wyposażony jest w wydajny silnik o mocy 6,5 KM oraz zagęszczaniem zwiększonym do 30 cm. Oprócz tego, składany uchwyt oraz odpowiednie rozmiary ułatwiają transport oraz magazynowanie. Produkt jest również odpowiednio zabezpieczony poprzez mocną konstrukcję, wytrzymałą obudowę oraz pełną osłonę pasa klinowego. Wszystkie te cechy tworzą kombinację pozwalającą na wyjątkowo efektywną pracę.

Dane techniczne

Potencjalnych nabywców z pewnością interesuje więcej szczegółów związanych z zagęszczarką z posuwem K-ZG90B Kaltmann. Na świetne parametry, trwałość oraz niezawodność wpływają oczywiście zastosowanie w urządzeniu rozwiązania techniczne. Zacznijmy więc od najważniejszej części, czyli silnika. Jest to 1-cylindrowy, 4-taktowy silnik spalinowy OHV o mocy 6,5 KM – to właśnie te właściwości pozwalają użytkownikom urządzenia na zwiększone zagęszczanie do 30 cm. Skoro już poruszaliśmy kwestię tego, jak zagęszczarka z posuwem K-ZG90B Kaltmann sprawuje się podczas pracy, to warto byłoby również przedstawić pozostałe szczegóły w tym zakresie.

Liczba uderzeń wynosi 5500 ud./min, prędkość posuwu 15 cm/s, a poziom drgań osiąga wartość 16,25 m/s2. Płyta zagęszczarki osiąga 540 mm długości oraz 420 mm szerokości. Z pewnością interesować was będzie również kwestia wydzielanego hałasu – w przypadku zagęszczarki z posuwem K-ZG90B Kaltmann emisja hałasu osiąga wartość 105 dB. Warto też poruszyć kwestię paliwa – urządzenie działa w oparciu o benzynę bezołowiową. Ostatnią, a być może dla niektórych najważniejszą kwestią, którą chcemy poruszyć jest gwarancja. Producent zagęszczarki z posuwem K-ZG90B Kaltmann zapewnia okres gwarancyjny wynoszący 12 miesięcy. Wszystkie te szczegóły techniczne przekładają się na trwałość oraz niezawodność produktu. To właśnie dzięki nim można uznać płytę zagęszczającą Kaltmann  K-ZG90B za produkt godny polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?