Najlepsze kluby w Sopocie na wieczór kawalerski

Organizacja wieczorów kawalerskich w klubach jest coraz popularniejsza i przyznać trzeba, że jest to doskonały sposób na spędzenie tego czasu z najbliższymi kolegami. Wyjście do klubu to wspaniała okazja do relaksu, posłuchania dobrej muzyki, czy wypicia smacznych drinków, jeszcze zanim wkroczy się w związek małżeński. Warto więc wiedzieć, do którego klubu warto się wybrać, a takich ciekawych miejsc oczywiście na mapie Sopotu, jak i całego Trójmiasta nie brakuje!

Kluby w Sopocie generalnie cieszą się dobrą renomą, ale oczywiście są takie, które po prostu ściągają do siebie większe grono zainteresowanych zabawą. Warto więc poznać ich nazwy oraz dowiedzieć się o nich nieco więcej. Dużym zainteresowaniem, zwłaszcza podczas organizacji wspomnianego już wcześniej wieczoru kawalerskiego cieszy się klub Tan Sopot. Wejście kosztuje tam średnio sto złotych od osoby. W cenie jest rezerwacja oraz sam bilet wstępu, co oznacza, że alkohol oraz przekąski trzeba opłacić na własną rękę. Jako dodatek obecna jest opiekunka JeyJey. Zabawa trwa całą noc i dostępna jest możliwość zarezerwowania całej loży, zwłaszcza wtedy gdy do klubu przychodzi się naprawdę pokaźną grupą.

Ekskluzywnym i cenionym sobie klubem w Sopocie jest także Unique Club Sopot. Jest to opcja nieco droższa, ponieważ opłata za wejście wynosi 160 złotych. Także w tym przypadku dostępna jest opiekunka JeyJey. Jeśli chodzi o kluby w Sopocie, to właśnie Unique Club Sopot cieszy się renomą jednego z najbardziej prestiżowych. Podczas imprez grają tam bowiem najlepsi DJe, muzyka zawsze jest na żywo. Ciekawym dodatkiem jest to, iż można zdecydować się na wynajem loży przy parkiecie lub cały VIP room na wyłączność.

Ciekawym miejscem do odwiedzenia jest także ID Club Sopot, który zlokalizowany jest w słynnym Krzywym Domku w Sopocie. Cena wstępu dla jednej osoby zaczyna się tutaj od 140 złotych i tradycyjnie już zawiera w sobie obecność opiekunki JeyJey. Jest to doskonała opcja, ponieważ w takim wypadku to ona zajmuje się wszelkimi sprawami organizacyjnymi. Jeśli chodzi o kluby w Sopocie to ID Club, z całą pewnością poszczycić się może niesamowicie nowoczesnym wnętrzem. Smaku dodają tam także iście barokowe kanapy, loże oraz miejsca ze strefy VIP. W klubie obowiązuje jednak mocna selekcja, co oznacza, że do momentu wejścia do klubu należy zachować trzeźwość, a także być odpowiednio ubranym. Z całą pewnością jest to jedno z lepszych miejsc w Sopocie, w którym można zorganizować ostatnią tak szaloną noc przed złożeniem przysięgi małżeńskiej.

 

Dodaj komentarz